Dlaczego nie? Tinder opinie

 

Tinder to obecnie najpopularniejsza aplikacja na rynku, której chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Jego system wyszukuje naszą obecną lokalizację i wykorzystuje ją, by połączyć Cię z użytkownikami, którzy mieszkają w określonej przez wyszukiwarkę odległości od Ciebie. 

Tinder w swoim założeniu miał oferować sex ogłoszenia, z czasem jednak jego funkcjonalność uległa zmianie i obecnie znany jest raczej jako portal towarzyski. Ze względu na rosnącą popularność smartfonów, takich jak iPhone i Android, nastąpił również wzrost liczby użytkowników Tindera. Czy jednak Tinder faktycznie jest najlepszy? 

Opinie Tindera są różne dlatego postanowiliśmy go przetestować i sprawdzić, czy jest równie dobrym wyborem jak inne przedstawiane przez nas darmowe portale randkowe.

tinder opinie

Choć Tinder jest w sposób wyjątkowy i łatwy w użyciu, a większość funkcji jest darmowa, ta aplikacja posiada wiele wad. Dostęp do portalu jest bardzo powszechny, co może oznaczać problemy ze znalezieniem poważnej oferty. Przedstawiane przez nas portale oferują prawdziwe sex ogłoszenia, na Tinderze za to można spotkać wiele kobiet, które nie są faktycznie zainteresowane rozmową z nami. W przypadku tej aplikacji ciężko mówić także o bezpieczeństwie, ponieważ do rejestracji wystarczy tylko profil na Facebooku. Przekłada się to na bardzo dużą ilość botów i fałszywych kont, które generują spam. Przy tak ogromnym natłoku ludzi administracja Tindera nie jest w stanie skutecznie wyłapywać wszystkich tego typu przypadków. 

Profesjonalne i darmowe portale randkowe na naszej stronie wymagają większej ilości unikalnych informacji, co znacznie ogranicza proceder zakładania fikcyjnych kont.
Tinder wymaga bardzo niewielu informacji – nie trzeba nawet wypełniać zakładki “O mnie” , zatem nawet jeśli zostaniesz sparowany z atrakcyjną kobietą, często z jej profilu nie dowiesz się niczego. Aplikacja koncentruje się na zdjęciach do tego stopnia, że nie możesz również wyszukiwać osób z podobnymi zainteresowaniami. Znalezienie kogoś, kto pasuje do Twoich preferencji może być w tym przypadku nieco uciążliwe. Na Tinderze można znaleźć sex ogłoszenia, ale nie są one w żaden sposób oddzielone od wszystkich innych.

kobieta na tinder

System przesuwania w lewo lub prawo jest dość przyjemny i intuicyjny, ale inne darmowe portale randkowe również go oferują. Na Tinderze za to nie możesz cofnąć podjętego wyboru – jeśli omyłkowo odrzuciłeś sparowanie z kobietą Twoich marzeń, szansa na jej poznanie przepadła.

Jedną z największych wad Tindera jest jednak brak wersji dostępnej na komputery osobiste. Wielu z nas lubi randkować online w wolnych chwilach od pracy lub wygodnie siedząc przy komputerze. Tinder jest tylko i wyłącznie aplikacją mobilną, więc bez smartfona lub tableta z dostępem do internetu nie znajdziemy dzięki niemu żadnego sex ogłoszenia.
Choć zainstalowanie Tindera może być jakimś początkiem przygody z randkowaniem online, zdecydowanie bardziej polecamy darmowe portale randkowe z naszej strony – zostały one odpowiednio przetestowane pod kątem skuteczności i umówienie się z kobietą może być dzięki nim znacznie łatwiejsze.

 
 
01.07.2019 Tinder opinie
dwa przecinające się serca

Komentarze

Adam

18.07.2019 14:17
Szczerze to ja nie narzekam na Tindera, fajna aplikacja tylko mam wrażenie, że kobiety tam są tak zasypywane wiadomościami i żadna nie odpisuje.

Weronika

14.07.2019 12:02
Tinder? Ta aplikacja gdzie co drugi mężczyzna wysyła zdjęcie swojego penisa...? Żenada

Marta

13.07.2019 17:55
Marek napisz do mnie na OneNightFriend, jestem pod nazwą marci1

Marek

09.07.2019 09:28
Ktoś chętny się poznać?