Jak poderwać dziewczynę na portalach randkowych?

Jeszcze nie tak dawno jedynym sposobem na poznanie dziewczyny swoich marzeń było albo regularne chodzenie po klubach czy barach, albo nawiązanie kontaktu w gronie znajomych. Dzisiaj jest inaczej – internet oferuje wiele możliwości poznawania kobiet i umawiania się na sex randki nawet bez wychodzenia z domu! 

Randki online to nowy sposób poznawanie nowych osób. Kto wie, może nawet spotkasz miłość swojego życia! Jeśli jesteś facetem, możesz się zdziwić widząc, ile atrakcyjnych samotnych kobiet chce znaleźć mężczyznę swoich marzeń w ten sposób.
Stworzyłeś świetny profil i zrobiłeś sobie fotki z najlepszego profilu. Zaczyna je oglądać coraz więcej seksownych lasek i wypadałoby jakoś zacząć rozmowę. Wielu facetów odpada już w przedbiegach tylko dlatego, że nie wiedzą w jaki sposób podrywać kobiety, by doprowadzić do sex spotkania.

chłopak flirtujący z dziewczyną

Pierwsza zasada, o której musisz pamiętać – bądź inny niż wszyscy. Spraw, by chciała otworzyć wiadomość od Ciebie. Niektóre sposoby na rozpoczęcie rozmowy mogą wydawać się śmieszne, ale jeśli są wystarczająco chwytliwe to zainteresują Tobą kobietę.
“Nie jestem księciem z bajki, ale nadal jestem czarujący” – na pierwszy rzut oka wydaje się to tandentne i w pewnym sensie tak jest, jednak wykorzystane w odpowiednim kontekście może być zabawne. Kobiety lubią facetów z poczuciem humoru i jeśli je masz, zawsze będziesz plusował w ich oczach. A od tego już tylko krok do sex randki.
Wykaż się jakąkolwiek kreatywnością – najgorsze co możesz zrobić, to zacząć rozmowę od “Hej, co tam?”. Jest to najbardziej oklepane przywitanie na portalach randkowych, którego używa 90% mężczyzn. Szansa, że kobieta na odpowie jest praktycznie zerowa, chyba że wyglądasz jak grecki bóg. Zamiast tego pomyśl o czymś bardziej unikalnym, najlepiej zwracającym uwagę na jej konkretne cechy. Wtedy przynajmniej pomyśli, że nie skopiowałeś tej wiadomości i być może naprawdę Cię zainteresowała.

miłość online

Istnieje wiele sposobów na prowadzenie błyskotliwej rozmowy z kobietą bez uciekania się do bycia pantoflem. Tego unikaj w szczególności – kobiety bardzo nie lubią pantofli. Lubią za to szczerych gości, więc jeśli chcesz powiedzieć jej komplement, postaraj się o to, by był unikalny i szczery. Jeśli naprawdę chcesz doprowadzić do sex spotkania, unikaj sztampowych komplementów w stylu “jesteś piękna” i przyjrzyj się dokładnie temu, co umieściła na swoim profilu. Co Cię w niej zauroczyło najbardziej? Jej spojrzenie, a może uśmiech? Stawiając na autentyczne komplementy zyskasz dużo więcej, niż powtarzając gotowe formułki, które można powiedzieć właściwie każdej dziewczynie. 

Jeśli naprawdę interesuje Cię konkretna kobieta, przejrzyj nie tylko jej zdjęcia, ale także bardziej szczegółowe informacje. Możesz jej powiedzieć, że to także jej zainteresowania i hobby wzbudziły Twoje zainteresowanie. Większość facetów ignoruje ten ważny aspekt, a później obwinia dziewczynę, gdy z sex randki nic nie wyjdzie.
Posumowując – w rozmowach online postaw szczerość, poczucie humoru i odrobinę dobrego wyczucia, a zaczniesz umawiać się na prawdziwe randki szybciej niż myślisz.

10.07.2019
dwa przecinające się serca

Komentarze

Julia

18.07.2019 11:12
Może ich to coś nauczy, świetny artykuł, warty przeczytania przez każdego mężczyzne 😀

Wojtek

12.07.2019 18:39
No no, przyznam, że przeczytałem już wczoraj dzisiaj zacząłem praktykować i widać poprawe

piotr

11.07.2019 06:22
super, łapka w góre! bardzo mi pomógł ten post