Jak i czy można przywrócić dziewictwo?

Błonę dziewiczą traci się zazwyczaj po pierwszym stosunku. Wyjątkiem są kobiety, u których błona jest zbyt gruba — czasami konieczna jest pomoc specjalisty. Niektóre kobiety z różnych powodów wyrażają chęć przywrócenia błony. Jak i czy można przywrócić dziewictwo?

Zabieg przywracający błonę dziewiczą

Kobiety, które chcą przywrócić błonę dziewiczą, jak najbardziej mogą to zrobić. Wymaga to zastosowania zabiegu z zakresu ginekologii estetycznej, która zajmuje się takimi sprawami. Faktem jest, iż nie należy on do grona najtańszych zabiegów, jednak wizja przywrócenia dziewictwa jest dla niektórych kobiet niezwykle ważna. 

Może być to związane między innymi z upodobaniami potencjalnego partnera, który jest zainteresowany wyłącznie dziewicami. Zdarza się również, że kobieta urodziła się bez błony dziewiczej lub utraciła ją na skutek niechcianego zdarzenia. W takich sytuacjach zabieg z zakresu ginekologii estetycznej może stanowić dobre rozwiązanie.

Na czym polega zabieg przywracania dziewictwa?

Chirurg dokonuje sfałdowania śluzówki, przez co błona dziewicza staje się niemal taka sama, jak przed stosunkiem. Zabieg trwa maksymalnie godzinę, a po nim niewymagany jest okres rekonwalescencji w szpitalu. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji warto skontaktować się z kliniką, która specjalizuje się w ginekologii estetycznej.

Metoda przywracania błony dziewiczej może się różnić w zależności od doświadczenia lekarza. Wobec tego warto dokonać rozeznania w większej liczbie klinik, co pozwoli podjąć bardziej świadomą decyzję, i co niemniej ważne — bardziej korzystną cenowo.

Must Read

Related Articles

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here