Toksyczni faceci na portalach randkowych — jak ich rozpoznać?

Szukanie partnera przez internet ma wiele zalet. To dobre miejsce dla osób, które są zabiegane, nie mają czasu lub możliwości, by poznawać nowe osoby w świecie realnym. Niestety, zdarza się, że w tym dzikim pędzie nie zorientujemy się, że mamy do czynienia z osobą toksyczną. Jak to rozpoznać?

Erotyczny pseudonim

Intencje można określić już na samym starcie, nawet nie podejmując żadnej bezpośredniej interakcji. Wystarczy, że spojrzysz na pseudonim lub nick danej osoby. Jeśli nawiązuje on do czynności seksualnych lub jest tak nacechowany, oczywistym jest, czego po takiej osobie możesz się spodziewać. Jeśli oczekujesz poważnej relacji — zignoruj taką osobę.

Półnagie zdjęcia

Kolejnym elementem profilu, na który warto zwrócić uwagę, są zdjęcia. Facet, który dodaje zdjęcia, na których nie ma znacznej części garderoby, daje jasny sygnał o swoich intencjach. Pamiętaj, że nie jest to osoba, od której możesz oczekiwać poważnego podejścia do relacji i związku.

Zdjęcia z innymi kobietami

Portal randkowy nie jest najlepszym miejscem na wspólne zdjęcia z innymi kobietami lub mężczyznami. Po pierwsze — jest to mylące, a po drugie — może wzbudzać zazdrość. Takie odczucia nie są wskazane na początku znajomości. Dodatkowo może to być sygnał, że mężczyzna lubi dominować nad kobietami, a nawet je poniżać. 

Zdjęcia z dziećmi lub zwierzętami

Dzieci i zwierzęta wzbudzają litość, a zręczni manipulatorzy potrafią to wykorzystywać i przekuć na korzyści. W przypadku, gdy w galerii faceta dominują zdjęcia z jego pupilami, bardzo prawdopodobne, iż trudno będzie ci stać się ważniejszymi od nich. Taki sygnał na starcie to zły znak.

Niechlujne pisanie

Przypuśćmy, że facet przeszedł wstępną “weryfikację” i ostatecznie przeszłaś do pisania z nim. I przeżywasz szok — bo jak można zrobić tyle błędów w jednym zdaniu? Osoba, która popełnia duże ilości literówek, może mieć trudny charakter — ze względu na porywcze podejście do przekazywania swoich myśli. 

Dwuznaczne komplementy

Komplementy z założenia są miłe, jednak w przypadku toksycznych facetów mogą one stanowić narzędzie do narzucania kobiecie swojej woli. Unikaj facetów, którzy poprzez dwuznaczne komplementy będą chcieli Tobą manipulować już na starcie.

Must Read

Related Articles

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here